JUİCO İÇİN NE SÖYLEDİLER?

Juico ile detoks diyeti yapanlar hakkında ne düşündüler, ürün, servis, takip, etkileri ve dahası. Juico kullananların yorumları burada. Görüşlerin bizim için çok önemli, paylaşmak istersen hey@juico.com.tr’ye emailini bekliyoruz. *Ürünlerin etkisi metabolizmaya bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

“3 GÜNDE BELİM ESKİSİ GİBİ”

Çok yedim, hatta abarttım ve kalın belli olarak İstanbul’a mı döndüm? Karalar bağlamıyorum... Hemen Juico’cu kızları arıyorum. 3 günlük sıvı detoksuyla kendime geliveriyorum. Hooooop, o kalınlaşan bel, yeniden inceliveriyor.

AYŞE ARMAN

“KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM, AYRICA 3 KİLO VERDİM.”

Favorim 2 numara, sonra 4 numara. Hiç açlık hissetmedim, yiyecek bir şeyler aramadım. Hatta elma, salatalık hazırlamıştım dolaba, elimi bile sürmedim. Her gün yaseminli yeşil çayımı içmeye devam ettim. Kısaca, kendimi şuan çok iyi hissediyorum. Ayrıca 3 kilo da verdim.

EBRU ERTEN

“KENDİMİ DAHA İYİ, DAHA TEMİZ, DAHA SAĞLIKLI HİSSETMEK İÇİN AYDA MUTLAKA EN AZ 3 GÜN YAPIYORUM.”

Juico “Nasıldır ki acaba bütün gün birşey yememek?” diye başlayıp, 1.5 yıldır hayatımda olan, hatta vazgeçilmezim bile diyebileceğim tatlı şişelerimmm. Dışarıda koşuşturmada çer çöp yemek istemeyip, ne yiyeceğimi bulamadığımda, yeme içmeyi çok kaçırdığım haftasonları-tatiller sonrasında cankurtaran olarak. Juico Guru benim en sevdiğim. Kendimi daha iyi, daha temiz, daha sağlıklı hissetmek için ayda mutlaka en az 3 gün yapıyorum ve vazgeçmeye de niyetim yok.

MİHRİBAN SADIKOĞLU

“YOGA ÇIKIŞLARI PROTEİN İHTİYACIMI LEZZETLİ BİR ŞEKİLDE KARŞILAMAK İÇİN BEYAZ FAVORİM.”

Juico ile birkaç kez 3 günlük full detoks yapıp sonrasında da daha bilinçli beslendiğimden artık günlük detokslar yerine tekli Juico’ları tercih ediyorum. Yoga çıkışları protein ihtiyacımı lezzetli bir şekilde karşılamak için Beyaz favorim. Alkali dengem içinse Yeşil’i tercih ediyorum. Kış aylarındaysa zencefilli shotlar bağışıklık sistemimi korumak için birebir.

ELİF TANVERDİ aka ÇİZENBAYAN

JUİCO DETOKS İÇİN NE SÖYLEDİLER?

Yaklaşık 6 senedir düzenli detoks yapan biri olarak, Juico’yu güvenilir, kolay erişilebilir ve yenilikçi olduğu için tercih ediyorum. Açıkcası başka markaları da denedim görmek için, ama benim markam Juico.

EMİNE PURA

Gonca Kahraman

Juico’yu içtiğim 2 gün içerisinde sabahları çok kolay ve dinç uyandım. Uykum da diğer günlerden daha kaliteliydi. Detoks öncesi vücudumda hissettiğim şişlikten de eser kalmadı. Dün hafif bir spor yaptım, üstelik 2 günde yaklaşık 2 kg verdim. Aslında 3 gün boyunca devam edebileceğimi düşünmüyordum, hatta açlık hissedeceğime emindim ama öyle olmadı :)

ZEYNEP TUĞÇE BAYAT

Önemli bir çekim öncesi veya yoğun, uykusuz, biraz da ihmal edilmiş bir beslenmeyle geçen bir dönemin ardından 2 günlük juico cleanse ile hem bedenime hem ruhuma iyilik yapmayı seviyorum. Onun dışında günün bazı öğünlerini juico ile tamamladığım da oluyor. Mesela favori kahvaltım Juico Beyaz, spor sonrası keyif içeceğim ise Tatlı Sarı.

ELİS SİMSON

Guru cleanse setiyle tüm vücudunuzun gülümsediğini tecrübe edeceksiniz! Yaptığım 5 günlük cleanse'in sonucunda iç organlarımın ve vücut sistemimin bana teşekkür ettiğini duyar gibiydim. Üstelik bu lezzetli sempatik şişeler sayesinde daha enerjik ve daha mutlu hissetmek de cabası! Güleryüzlü Juico ailesine çok teşekkürler!!!

“VÜCUTTAKİ FAZLA ÖDEMİ ATTIĞINI GÖZLERİMLE ÇOK NET GÖREBİLDİM.”

1 günlük Balanced setini Cumartesi gününe denk getirdim. Nasıl mı geçti? Tek kelimeyle süper! Juico'ların her birinin tadı çok güzeldi (En çok korktuğum Yeşil’in de!). Ne açlık, ne halsizlik, ne baş ağrısı; hiçbir sorun yaşamadım! Vücuttaki fazla ödemi attığını gözlerimle çok net görebildim.

DUYGU TİRYAKİ

JUİCO ÜRÜNLERİ İÇİN NE SÖYLEDİLER?

Juico içecekleri nefisti. Benim favorim “Yeşil” bu sebeple günde iki defa onu tüketmek çok hoşuma gitti. Ara ara Kanyon mağazanıza uğrayıp “Beyaz” alıp akşam yemeği niyetine tükettiğim çok olmuştur ki bir diğer favorim ise kendisidir. Cleanse sırasındaki rahatlık hissi halen devam ediyor ve asla bırakmak istemiyorum. Bütün ürünleriniz birbirinden güzel.

ELİF KASALI

SEDA ERKMAN

Juico benim gibi aktif ve gün boyunca hareket halinde olan biri için hem hızlı, hem besleyici, hem hem de güzel tatta bir çözüm. Sarı’nın yeri bende ayrı. Sarı’nın acı, tatlı ve ekşi tat karışımı beni adeta uyandırıyor. Metabolizmamın hızlandığını, günün ortasında azalan enerjimin yeniden yükseldiğini hissediyorum.

EKİN SARFATİ

Juico’yu uzun zamandır kullandığım için sürekli detox olarak kullanmak yerine, öğün yerine kullanmayı tercih ediyorum. Sabahları Yeşil ile güne başlamak çok iyi oluyor. Spor yaptığım günlerde, Yeşil sabahları yetmeyebiliyor. O zaman yanında bir iki adet taze ceviz yiyorum. Bunun dışında asıl sevdiğim Tatlı Sarı öğleden sonraları çok güzel oluyor!

ZEYNEP BEYLİ

Benim için “juicing” kesinlikle bir diyet değil, aksine normal hayatımın bir parçası. Genellikle haftada 1 defa ya da 2-3 ayda bir 3’er gün yapıyorum. Juicing sonrasında enerjinizin arttığını görüyorsunuz. Akşam daha güzel uyuyorsunuz, cildiniz parlamaya başlıyor, amacınız kilo kaybetmek olmasa bile mutlaka tartıda bir oynamalar oluyor. Tüm gün yapmadığım zamanlarda sabah kahvaltı ya da öğün atlamak istediğim zaman Juico’ya saldırıyorum. Tavsiye ediyorum!

“YEMEĞİMİ İÇİYORUM.”

Derslerin arasında yemek yemeğe fırsat bulamayınca Juico imdadıma yetişiyor. Hem yemeğimi içiyorum, hem dersimi veriyorum, hem de zinde kalıyorum!

SENA KUNAÇ

JUİCO CLEANSE PROGRAMLARI

Beslenmeni daha sağlıklı hale getirmek, vücuduna iyi bakmak ve kilo kontrolü için Juico'ya ve Juico gibi iyi alışkanlıklara hayatında yer aç deriz. Hemen başlamak istiyorsan detoks programlarımıza veya detoks içeceklerimize göz atmanı öneririz!

JUİCO SÜRECİNE BAŞLA