Juico Detox Grup İndirimi

İNDİRİMLER VE JUİCO LOYALTY PROGRAMLARI

Juico’ları internetten sipariş etmek çok kolay. Beslenme programını ya da istediğin içeceğini seç, sepetine ekle ve siparişini ver. Eğer istersen hey@juico.com.tr email adresinden veya 0212 270 94 49’dan telefonla da sipariş verebilirsin.

GRUP İNDİRİMİ

En eğlenceli beslenme programları kalabalık gruplar halinde yapılanlardır. Birbirine destek olmak ve birkaç günlük beslenme programı denemek istiyorsan, arkadaşını da al, gel!
Toplam 7 Juico set ve üzeri alana %10 indirim, 15 setten itibaren %15 indirim veriyoruz!

*İndirimler; aynı paket seçimi, aynı teslimat tarih-saati ve aynı adrese teslim için geçerlidir. Ekstra teslimat ücretleri indirime tabi değildir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde tek kredi kartı kullanılmalıdır.

KURUMSAL İNDİRİMLER

İş yerinde sağlıklı beslenebilmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz!
%10’dan başlayan kurumsal indirimler için lütfen bizimle iletişime geç: hey@juico.com.tr

JUİCO LOYALTY PUANLARI

Juico gündelik hayatının bir parçası olsun ve her siparişinde ödül kazan istiyoruz. Bu nedenle her siparişinin %5’i değerinde
Juico Puanı sana hediye ediyoruz
!

Juico aldıkça puanların biriksin, hesabında biriken puanları gör, istediğin zaman indirim olarak kullan.

Juico Detoks İndirimi

Juico Puan kazanmanın bir diğer yolu da geri dönüşüm! Kullanmış olduğun Juico plastik şişelerini, kutu içinde gelen buz jellerini, plastik kavanoz ve cam kavanozları Juico şubelerinden birine getirirsen, getirdiğin ambalaj adeti kadar Juico Puanı hesabına tanımlıyoruz! 1 ambalaj = 2 TL

Getirdiğin atıkları biz senin için geri dönüşüme kazandırıyoruz, sen de kazanmış olduğun Juico Puanları bir sonraki online siparişinde indirim olarak kullanabiliyorsun!

*Unutma 1 puan = 1 TL’lik indirim demek, yani her siparişinin %5’i bizden sana hediye!

*Bir kerede kullanılacak Juico Puanı, sepet tutarının yarısına eşit veya daha az olmalıdır.

JUİCO TAVSİYE LİNKİ İLE PUAN BİRİKTİRMEYE BAŞLA!

Juico’yu tavsiye et sen de kazan! Arkadaşların ilk defa senin yönlendirmenle Juico'ya gelip alışveriş yaptığında ilk alışverişlerinden hem 100TL karşılığı Juico Puan kazanıyor hem de sana 100TL değerinde Juico Puan kazandırıyor. Sen de hesabında biriken bu Juico Puanları bir sonraki alışverişinde indirim olarak kullanabiliyorsun.

Yapman gereken sana özel olarak oluşturulmuş Juico tavsiye linkini arkadaşlarınla paylaşmak. Tavsiye linkine Hesabım sayfasından ve sipariş verdikten sonra Juico sipariş özet sayfasından ulaşabilirsin.

Juico’yla beslenme deneyimine hemen başlamak istiyorsan beslenme programlarımıza veya içeceklerimize göz atmalısın!