Juico Detoks Sipariş

SİPARİŞ SÜRECİ

Juico sipariş etmenin en kolay yolu buradan sipariş vermek! Aynı zamanda hey@juico.com.tr adresine email atarak veya 0212 270 94 49 numaralı telefondan bize ulaşarak da sipariş verebilirsin.

Seçtiğin beslenme programını veya içeceklerini sepetine ekle, hangi gün adresine gelmesini istediğini seç, ödemeni yap ve Juico Puan kazan!

Bütün Juico ürünleri katkı maddesiz ve pastörizasyonsuz olduğu için ömürleri çok kısa. Siparişi verirken, ürünler geldikten sonra kaç gün içinde tüketmen gerektiğini dikkate almayı unutma.

Cold press yöntemiyle hazırlanmış Juico’lar teslimattan sonra 3 gün raf ömürlerini korurlar. Yani bir kerede en fazla 3 günlük beslenme programı siparişi vermelisin, ya da siparişini verdiğin bütün ürünleri 3 gün içinde tüketmelisin.

ADRESE TESLİMAT

NERELERE TESLİMAT YAPIYORUZ?

İstanbul içine sabah ve akşam ücretsiz teslimat yapıyoruz. Teslimat yaptığımız ilçelerin tamamını aşağıda görebilirsin. İstanbul dışına şimdilik gönderim yapamıyoruz.

Oturduğun ya da çalıştığın semt, teslimat bölgelerimizin dışında kalıyorsa lütfen hey@juico.com.tr’ye yaz, email yoluyla yardımcı olmaya çalışalım.

EKSTRA TESLİMAT ÜCRETİ VAR MI?

İstanbul için 1000 TL ve üzerindeki siparişlerde teslimat bedava!

TESLİMATIM NE ZAMAN GELECEK?

Teslimat gün ve saatini sipariş sırasında sen seçiyor olacaksın. Akşam saat 22:00’a kadar verilen siparişlerde seçilebilecek en erken teslimat dilimi
ertesi akşam olacaktır.

Juico Detox İçeceği Sipariş

Teslimat gün ve saatlerimiz hafta içi her gün sabah 7:00–10:30 ve akşam 19:00–22:30 arası, Cumartesi günleri ise sabah
7:00–10:30 arasıdır. Pazar günleri dağıtımımız akşam 19:00 - 22:30 arasıdır. Juico’ları sabah teslim alanların beslenme programına o gün başlamalarını, akşam teslim alanların ise ertesi gün başlamalarını öneriyoruz. Teslimat için ev adresini tercih edenlerin akşam teslimatını seçmelerini öneriyoruz, böylece ertesi sabah istediğin saatte programa başlayabilirsin.

Teslimat adresinde Juico’ları kutularından çıkarıp buzdolabına yerleştirecek birinin olması gerekiyor. Lütfen teslimatın yapılacağı gün ve saat aralığını seçerken, o saatler arasında evde ya da iş yerinde birinin olacağından emin ol.

Teslimat sırasında belirttiğin adreste kimseyi bulamadığımız takdirde paketin Juico atölyesine geri döner. Paketi ister kendin atölyemizden alabilirsin istersen de bir sonraki dağıtımımızda, 80 TL ekstra kargo bedeli karşılığında sevkiyat ağımız içinde yer alan istediğin adrese gönderebiliriz.