Juico Detoks Nedir

JUİCO’LARI KULLANIM ÇEŞİTLERİ

1 - GÜNÜN HER SAATİ JUİCO

Haftanın en az birkaç günü Juico tüketmek günlük sebze meyve tüketimini arttırmak açısından faydalıdır. Beslenmene alternatif katmak için gün içinde herhangi bir saatte de Juico içebilirsin.

Öğün Yerine Juice

Günün hangi saati hangi Juico'yu seçeceğin sana kalmış, önemli olan Juico’ları mümkün olduğunca gündelik hayatının bir parçası haline getirmen. Juico'ların içeriklerini incelemek ve kendine göre bir paket oluşturmak için içeceklerimizi incelemen yeterli!

2 - JUİCO BESİN PROGRAMLARI

Juice Cleanse

Genelde 3 gün yapılması önerilen Juico beslenme programları ayda bir gibi düzenli aralıklarla tekrarlanabilir.

Daha kısa yapılan programlar ise daha sık tekrarlanabilir. Yapmak istediğin beslenme programını ve kaç günlük program istediğini seç, Juico’ları senin için özel hazırlayıp, kapına kadar teslim edelim. Juico sıvı beslenme programları, gün boyunca içilecek 6 Juico sıvı beslenme içeceğinden oluşur.

Gün boyunca sırayla kapakları 1'den 6'ya kadar numaralı Juico'ları
yaklaşık ikişer saat arayla içip başka bir şey yememek gerekiyor.

Tabii ki bir yandan da bol su içmek önemli. Hangi beslenme programını kaç gün yapmalıyım diyorsan, sıvı beslenme nasıl yapılır sayfamıza göz atabilirsin.

Düzenli olarak ayda bir kere ya da belli dönemlerden sonra yapılan 1 veya bir kaç günlük sıvı beslenme programı sana iyi gelecektir.

JUİCO BESLENME PROGRAMLARI

Hemen başlamak istiyorsan beslenme programlarımıza veya
içeceklerimize göz atmanı öneririz!

JUİCO SÜRECİNE BAŞLA