Juico Detoks Nedir

JUİCO’LARI KULLANIM ÇEŞİTLERİ

1 - ÖĞÜN YERİNE JUİCO

Haftanın en az birkaç günü öğün yerine Juico tüketmek günlük sebze meyve tüketimini arttırmak, kilo vermek ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek açısından faydalıdır. Soğuk sıkım Juico’ların her biri 1-3 kilo meyve–sebze içerir, yani her biri ayrı bir vitamin mineral deposudur. Daha dengeli bir beslenme ve kilo kontrolü için gün içinde sağlıklı beslenip, bazı öğünlerini Juico ile değiştirebilirsin.

Öğün Yerine Juice

Hangi öğün yerine hangi Juico'yu seçeceğin sana kalmış, önemli olan bu sağlık dolu içecekleri mümkün olduğunca gündelik beslenmenin bir parçası haline getirmen. Juico'ların içeriklerini incelemek ve kendine göre bir paket oluşturmak için detoks içeceklerimizi incelemen yeterli!

2 - JUİCO CLEANSE PROGRAMLARI

Juice Cleanse

Genelde 3 gün yapılması önerilen Juico cleanse programları ayda bir gibi düzenli aralıklarla tekrarlanabilir.

Daha kısa yapılan programlar ise daha sık tekrarlanabilir. Yapmak istediğin detoks diyetini ve kaç günlük program istediğini seç, Juico’ları taze taze hazırlayıp, kapına kadar teslim edelim. Juico detoks programları, gün boyunca içilecek 6 Juico detoks içeceğinden oluşur.

Gün boyunca sırayla kapakları 1'den 6'ya kadar numaralı Juico'ları
yaklaşık ikişer saat arayla içip başka bir şey yememek gerekiyor.

Tabii ki bir yandan da bol su içmek önemli. Hangi detoks programını kaç gün yapmalıyım diyorsan, detoks nasıl yapılır sayfamıza göz atabilirsin.

Juico’nun sıvı detoksu programları, bir yandan vücuttaki toksinlerin atılmasına yardım ederken bir yandan da içindeki vitamin, mineral, enzimlerle bedenimizin beslenmesini, iyileşmesini ve güçlenmesini sağlıyor. Düzenli olarak ayda bir kere ya da yorgun ve ağır hissettiğin, dengesiz beslendiğin dönemlerden sonra yapılan 1 veya bir kaç günlük detoks programı hem fiziksel hem de zihinsel olarak iyi hissetmene yardımcı olur.

JUİCO CLEANSE PROGRAMLARI

Beslenmeni daha sağlıklı hale getirmek, vücuduna iyi bakmak ve kilo kontrolü için Juico'ya ve Juico gibi iyi alışkanlıklara hayatında yer aç deriz. Hemen başlamak istiyorsan detoks programlarımıza veya detoks içeceklerimize göz atmanı öneririz!

JUİCO SÜRECİNE BAŞLA