Juico Detoks Nedir

JUİCO’LARI NASIL KULLANIRIM

Juico sıvı beslenme programlarıyla arınmak en popüler Juico kullanım çeşidi olsa da Juico sadece detoks içeceği değildir. Birbirinden renkli ve lezzetli Juicoları ara öğünde, yoğun iş temponda ihtiyaç duyduğunda, sporda, kısacası günlük hayatının her alanında ve zamanında iyi bir besin olarak tüketebilirsin.

Örnek olarak kahvaltı zamanı, Juico Yeşil ile güne başlayabilirsin. Ya da öğle yemeğinde Juico Kırmızı içip, akşam yemeğini Juico Beyaz ile destekleyebilirsin. Öncelikle Juico’yu nasıl kullanacağına bakalım mı?

1 - GÜNÜN HER SAATİNDE JUİCO

Juico içecekleri ve yiyeceklerinin her biri senin için taptaze hazırlanmış katkı maddesiz ve şeker ilavesiz besinlerdir. Günün istediğin saatinde Juico’yu beslenmene dahil edebilirsin.

Haftanın en az birkaç günü Juico tüketerek günlük sebze meyve tüketimini arttırmayı tercih edebilirsin. Öğün aralarında, hafif geçirmek istediğin öğünlerinde hatta yemeklerinin yanında içecek olarak bile kullanabilirsin.

Genel olarak yeşil renkli Juicoları kahvaltıda, kırmızı renkli Juicoları öğle yemeğinde, çiğ yemiş içerikli protein içeren Juicoları ise akşam yemeğinde öneriyoruz. Ancak bu seçim tamamen senin. Protein ağırlıklı kahvaltı etmeyi seviyorsan örneğin Kahveli’yi kahvaltıda içmek isteyebilirsin. Juice’ların içeriklerine bakarak hangisini hangi öğünde içmek isteyeceğine karar verebilirsin.

2 - JUİCO BESLENME PROGRAMLARI

Juice Cleanse

Kısa süreli beslenme programları olan Juico Detoks Paketleri sadece sıvı olduğu gibi yiyecek-içecek karışık seçenekler de bulundurur.

1 – 3 gün veya 1 haftalık süreleri olan Juico beslenme – detoks paketleri birkaç haftada bir ya da her ay gibi düzenli aralıklarla tekrarlanabilir. 1 günlük kısa programlar ise daha sık tekrarlanabilir.

Uygulamak istediğin detoks programını ve kaç günlük program istediğini seç, teslimat tarihine karar ver ve Juicoları senin için özel hazırlayıp, kapına kadar teslim edelim.

HANGİ JUİCO DETOKS PAKETİNİ SEÇMELİYİM?

Juico beslenme programları sıvı ve katı (yiyecek – içecek karışık) paketler olarak aşağıdaki gibi ikiye ayrılır. Sıvı paketlerde gün boyunca sadece juice veya çorba içilir. Yiyecek-içecek karışık katı detoks paketleri ise juice ve çorba dışında salata ve sağlıklı atıştırmalıklar da içerebilir.

Juico sıvı detoks programları: Gün boyunca içilecek 6 adet sebze-meyve suları ve çiğ yemiş sütünden (vegan) oluşur. Çorba detoksu paketimiz de sıvı detoks tercih edenler için hazırlanmıştır. Sıvı detoks programları 1, 2 veya 3 gün olarak uygulanabilir.

Yiyecek-içecek karışık paketler: Juice, smoothie, salata, çorba, sağlıklı atıştırmalık gibi çeşitler içerir. 1, 2, 3 günlük ve haftalık program seçeneklerimiz vardır. Katı detoks paketleri sıvı diyetine hazır hissetmeyenler için idealdir. Aynı zamanda sıvı detoks diyeti uygulayacak kişiler vücutlarını hazırlamak için öncesinde yiyecek-içecek karışık paketlerden yapabilir.

Juico beslenme-detoks programlarında öğünleri yaklaşık ikişer saat arayla tüketip başka bir şey yememek gerekiyor. Bol bol su içmek önemli!

Juico sağlıklı detoks paketleri, içindeki ürünlere göre 1, 2 veya 3 gün boyunca dayanır. 3 günden daha uzun süre detoks yapmak isteyenlere birden fazla teslimat yapmamız gerekir.

1 GÜNLÜK SIVI PROGRAM

Urban - Juice Başlangıç Paketi
Balanced - Juice Orta Seviye
Guru - Juice İleri Seviye
Juico Souping - Çorba Detoksu

1 GÜNLÜK YİYECEK-İÇECEK KARIŞIK PROGRAM

Juico Tanışma Paketi - İlk kez yapacaklar için

2 GÜNLÜK SIVI PROGRAM*

x2 Urban - Juice Başlangıç Paketi
x2 Balanced - Juice Orta Seviye
x2 Guru - Juice İleri Seviye
x2 Juico Souping - Çorba Detoksu

2 GÜNLÜK YİYECEK-İÇECEK KARIŞIK PROGRAM*

Juico Form - En popüler paket
x2 Juico Tanışma Paketi - İlk kez yapacaklar için

* 2 günlük program için başında x2 olan paketlerden sepete 2 adet eklenmesi gerekmektedir.

3 GÜNLÜK SIVI PROGRAM**

x3 Urban - Juice Başlangıç Paketi
x3 Balanced - Juice Orta Seviye
x3 Guru - Juice İleri Seviye
x3 Juico Souping - Çorba Detoksu

3 GÜNLÜK YİYECEK-İÇECEK KARIŞIK PROGRAM**

Juico Kış/Yaz Paketi - Akşam öğünü içermez
Juico Tanışma Paketi + Juico Form - 3 günlük program için bu sıra ile birleştir

** 3 günlük program için başında x3 olan paketlerden sepete 3 adet eklenmesi gerekmektedir.

5 GÜNLÜK YİYECEK-İÇECEK KARIŞIK PROGRAM

Juico Intermittent - 5 günlük aralıklı oruç diyeti. Her gün saat 09.30-10.30 arasında ilk öğünle başlayıp, 17.00-18.00 arasında son öğünle bitirmek üzere içeriği diyetisyenimiz tarafından tasarlanmış pakete sadece Salı günleri başlanmaktadır.

Juico 5 Günlük Fit Paket - 5 günlük yiyecek-juice karışık, kilo verme hedefli bir paket. Sadece Pazartesi günleri başlar.

7 GÜNLÜK YİYECEK-İÇECEK KARIŞIK PROGRAM

Juico 7 Günlük Diyet Paketi - 7 gün boyunca tüm öğünler Juico yiyecek ve içeceklerinden oluşan diyet paketi. Pazartesi günleri başlar.

Paketleri buzdolabı dayanma ömürlerine sadık kalarak ve kendi karışık paketini oluşturarak da sipariş verebilirsin. Paketleri nasıl birleştirebileceğinle ilgili birkaç fikri aşağıya bırakıyoruz, ancak farklı kombinasyonlar yapmak mümkün:

  1. Sıvı beslenme paketlerini karıştırabilirsin: Örnek olarak ilk gün Urban, 2. gün Balanced, 3. gün Guru deneyebilirsin. Bunun için 3 paketi de sepetine atman gerekir.
  2. Sıvı ve katı programları karıştırabilirsin: İlk 2 gün yiyecek-içecek karışık paket yapıp 3. gün sıvı diyeti deneyebilirsin. Örnek olarak, ilk iki gün boyunca Juico Form yapıp, 3. gününde Urban yapabilirsin. Bunun için sepetine 1 adet Juico Form Paketi ve 1 adet Urban eklemen gerekir.
  3. Çorba paketini de diğer sıvı paketlerle birleştirmek mümkün: İlk 2 gün çorba detoksu yapıp, 3. gün için Balanced söyleyebilirsin. Bunun için sepetine 2 Souping ve 1 Balanced atman gerekir.
  4. 4 gün veya daha uzun detoks yapmak için birden fazla sipariş vermen gerekir: Örnek olarak ilk teslimatta 2 günlük Juico Tanışma Paketi siparişi verip, hemen 2 gün sonra teslim edilmek üzere 3 günlük Urban siparişi vererek toplam 5 gün boyunca Juico yapmak mümkün.

JUİCO BESLENME PROGRAMLARI

Hemen başlamak istiyorsan beslenme programlarımıza veya
içeceklerimize göz atmanı öneririz!

JUİCO SÜRECİNE BAŞLA

Hangi detoks paketi bana göre diyorsan Sana özel Juico paketini bulmak için birkaç dakikada bitecek testimize göz atabilirsin.