Juico Detoks Sipariş

SİPARİŞ SÜRECİ

Juico sipariş etmenin en kolay yolu buradan sipariş vermek! Aynı zamanda hey@juico.com.tr adresine email atarak veya 0212 270 94 49 numaralı telefondan bize ulaşarak da sipariş verebilirsin.

Seçtiğin detoks programını veya detoks içeceklerini sepetine ekle, hangi gün adresine gelmesini istediğini seç, ödemeni yap ve Juico Puan kazan!

Bütün Juico ürünleri taze, katkı maddesiz ve pastörizasyonsuz olduğu için ömürleri çok kısa. Siparişi verirken, ürünler geldikten sonra kaç gün içinde tüketmen gerektiğini dikkate almayı unutma.

Cold press yöntemiyle hazırlanmış Juico’lar teslimattan sonra 3 gün tazeliklerini korurlar. Yani bir kerede en fazla 3 günlük detoks programı siparişi vermelisin, ya da siparişini verdiğin bütün ürünleri 3 gün içinde tüketmelisin.

TESLİMAT VE PICK UP

NERELERE TESLİMAT YAPIYORUZ?

İstanbul’un hemen her semtine sabah ve akşam ücretsiz teslimat yapıyoruz. Teslimat yaptığımız ilçelerin tamamını aşağıda görebilirsin.

Oturduğun ya da çalıştığın semt, teslimat bölgelerimizin dışında kalıyorsa lütfen hey@juico.com.tr’ye yaz, email yoluyla yardımcı olmaya çalışalım.

EKSTRA TESLİMAT ÜCRETİ VAR MI?

Çoğu semt için 100 TL ve üzerindeki siparişlerde teslimat bedava! Sipariş tutarından bağımsız olarak ekstra teslimat ücreti uygulanan bir kaç uzak semti hey@juico.com.tr adresine
mail atarak öğrenebilirsin.

TESLİMATIM NE ZAMAN GELECEK?

Teslimat gün ve saatini sipariş sırasında sen seçiyor olacaksın. Akşam saat 22:00’a kadar verilen siparişlerde seçilebilecek en erken teslimat dilimi
ertesi akşam olacaktır.

Juico Detox İçeceği Sipariş

Teslimat gün ve saatlerimiz hafta içi her gün sabah 7:00–10:30 ve akşam 19:00–22:30 arası, Cumartesi günleri ise sabah
7:00–10:30 arasıdır. Pazar günleri dağıtımımız akşam 19:00 - 22:30 arasıdır. Juico’ları sabah teslim alanların detoks programına o gün başlamalarını, akşam teslim alanların ise ertesi gün başlamalarını öneriyoruz. Teslimat için ev adresini tercih edenlerin akşam teslimatını seçmelerini öneriyoruz, böylece ertesi sabah istediğin saatte programa başlayabilirsin.

Teslimat adresinde Juico’ları kutularından çıkarıp buzdolabına yerleştirecek birinin olması gerekiyor. Lütfen teslimatın yapılacağı gün ve saat aralığını seçerken, o saatler arasında evde ya da iş yerinde birinin olacağından emin ol.

Teslimat sırasında belirttiğin adreste kimseyi bulamadığımız takdirde paketin Juico atölyesine geri döner. Paketi ister kendin atölyemizden alabilirsin istersen de bir sonraki dağıtımımızda, 30 TL ekstra kargo bedeli karşılığında sevkiyat ağımız içinde yer alan istediğin adrese gönderebiliriz.

PICK UP

Eğer teslimat saat veya semtlerimiz sana uymuyorsa, gelip Seyrantepe’deki Juico mutfağından ürünlerini kendin teslim alabilirsin. Sipariş sırasında pick-up seçeneğini işaretle, toplam sipariş üzerinden 5 TL indirim kazan.*

Pick up saatleri hafta içi 17:00–18:00 arasıdır.

Adres: Yeşilce Mah. Demirbaş Çıkmazı No:8 Seyrantepe İstanbul

Haritada görmek için tıkla.

*Pick-up indirimi için siparişin minimum 90 TL olması gereklidir.