Juico Detoks Nedir

ARINMA NEDİR?

Arınma, yanlış beslenme, yaşam tarzı ve hava, su gibi çevresel faktörler sebebi ile kirlenen vücudumuzun, belirli bir süre boyunca dinlenmesi işlemidir.

Aslında vücudumuz kendi kendini arındırmak için kusursuzca tasarlanmıştır. Vücudumuzun ana arınma organı diyebileceğimiz karaciğerimiz, kandaki bakteri ve toksinlere bir filtre görevi görüp, kimyasalları nötrleştirerek onları böbreklerin kolayca dışarı atabileceği bir hale getirir. Bu işlemi hayatımız boyunca her gün, her saat yapmaya devam eder.

Günümüz çevresel koşullar ve hayat tarzı sebebi ile de aldığımız toksik miktarı arttıkça, bu miktar organlarımızın elimine edebileceği düzeyi aşabiliyor veya vücudumuz bunları atmaya çalışırken ekstra yorulabiliyor.

Beslenme programlarının öncelikli amacı, bu kötü duruma
ayda bir kaç gün de olsa ara vermek.

İşte bu yüzden vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besinleri dengeli bir şekilde karşılayacak, özel olarak hazırlanmış beslenme programlarıyla belirli aralıklarla vücudumuza bir mola verdirmek isteyebiliriz.

NEDEN JUİCO BESLENME PROGRAMLARI?

Juico, yaşam tarzımızda çok da büyük değişiklikler yapmadan kendimizi iyi hissetmemizin mümkün olabileceği anlayışı ile ortaya çıkmış bir beslenme markasıdır.

Coldpress (soğuk sıkım) yöntemi ile hazırlanmış içecekler ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş beslenme programları ile şehir hayatının yoğun temposunda kolay, lezzetli bir gıda alternatifi sunuyor.

Sıvı beslenme hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsin.

Taze ve doğal detoks içeceği

En kaliteli üreticilerden seçilen en taze ürünler günlük olarak, sipariş üzerine sıkılır.
Hiç bir katkı maddesi içermezler.

Coldpress detox juice

Özel hidrolik presimizle
hazırlanmış soğuk sıkım juice’lar
besin değerini korur.

Şeker ilavesiz detoks suyu

Juico ürünlerinin hiçbiri ilave şeker içermez. Juico'ların içinde sadece meyve ve sebzeler ve onların barındırdığı besin değerleri var.

Pastörize edilmemiş detoks içeceği

Juico’lar pastörize olmadıkları ve ısıl işlem görmedikleri için içlerindeki besin değerini korurlar.

Çiğ meyve sebze suyu

Bütün juice ve blendlerimiz çiğdir.

Vegan detoks içeceği

Ürünlerimizin hiçbiri hayvansal protein içermez. Bal içeren birkaç ürün dışında
bütün ürünlerimiz vegandır.

PEKİ, NEDEN COLD PRESS?

Soğuk sıkım olarak da bilinen, cold pressed meyve-sebze suyu ve kuruyemiş sütlerinden oluşan Juico’lar, pastörizasyon işleminden geçmezler ve hiçbir katkı maddesi içermezler.

Cold Press Juices

Beslenme içeceklerimiz için özel hidrolik bir pres kullandığımız cold press sistemi sayesinde meyve ve sebzelerden en iyi şekilde faydalanabiliriz.

Ayrıca soğuk sıkım esnasında minimum seviyede oksidasyon gerçekleştiği ve bu sayede juicelar içerisinde düşük oranda posa bulunduğu için Cold Press Juico’lar 3 gün boyunca raf ömürlerini korurlar. Soğuk sıkım Juico içeceklerini günlük hayatına farklı şekillerde dahil edebilirsin. Juico'ları nasıl kullanılırım diyorsan bu sayfamıza göz atabilirsin.

JUİCO BESLENME PROGRAMLARI

Hemen başlamak istiyorsan beslenme programlarımıza veya
içeceklerimize göz atmanı öneririz!

JUİCO SÜRECİNE BAŞLA